Diş Hekimi Konya0 332 320 04 04

Hakkımda

Diş Hekimi Onur KÜÇÜKKAĞNICI 1985 yılında doğmuştur. İlk ve orta öğrenimini Konya’da tamamladıktan sonra ÖSS sınavında elde ettiği başarı ile İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesini (Çapa Diş Hekimliği) kazanmıştır. İstanbul Üniversitesinde “diş hekimliğinde kullanılan bazı maddelerin sitotoksik etkileri” üzerine tez çalışmasını yazmıştır. İstanbul Üniversi’nden mezun olduktan ve 1 sene Tekirdağ ili Hayrabolu ilçesinde vatani görevini yaptıktan sonra İstanbul’da 10 sene boyunca hem kendi kliniğinde hem de bir çok özel klinikte İmplant, Ortodonti, Gülüş Tasarımı, Laminate vener (yaprak porselen), Zirkonyum ve Botoks tedavileri yapmıştır.

2018 yılında Konya ili Meram ilçesinde Meram Yeni Yol Caddesi üzerinde açtığı diş hekimliği muayenehanesinde 5 yıl boyunca hastalarına Diş hekimliği hizmeti verdikten sonra aynı adreste Beyaz Meram Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’ni kurmuştur. Bu sayede daha geniş bir kadro ile hastalarına hizmet vermeyi planlamaktadır. Onur Küçükkağnıcı Beyaz Meram Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nin kurucusudur ve yönetici diş hekimi olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Dr. Yeşim Küçükkağnıcı ile evli olan Onur Küçükkağnıcı’nın Toprak ve Yağmur adında 2 çocuğu bulunmaktadır. Boş zamanlarında gitar ve bateri çalmayı seven Onur Küçükkağnıcı aynı zamanda fırsat buldukça motosiklet ile şehirlerarası seyahatler yapmaktadır.

Onur KÜÇÜKKAĞNICI YUKARI
Hemen Ara WhatsApp